Strona korzysta z plików cookies w celu sprawniejszego działania.
Więcej o plikach cookies i sposobie ich blokowania przeczytać można tutaj.Rozumiem
www.kancelaria-kusmierek.plKompleksowe usługi prawnicze

Aktualności

Archiwum

Nowe Biuro Syndyka

15.03.2019

Ryczałty w sieci - wygraliśmy pierwszą sprawę w Polsce !!! Zapraszamy do współpracy...

09.03.2019

NFZ obniża wstecznie kwoty ryczałtu - POMOŻEMY

04.04.2018

Szpitale - aneksowanie z NFZ "w sieci" na kolejny okres

29.03.2018

Ochrona dóbr osobistych osoby nagrywanej bez jej zgody

01.02.2018

Restrukturyzacja Samodzielnych Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej - pomożemy?

19.10.2016

Doradca Restrukturyzacyjny

02.01.2016

Telefon

tel. +48 42 207 37 71

E-mail

biuro@kancelaria-kusmierek.pl

Sprawdź jak do nas dojechać

O Kancelarii

Misją Kancelarii jest zapewnienie kompleksowej obsługi przedsiębiorstw poprzez osobiste zaangażowanie radcy prawnego Pawła Kuśmierka poparte specjalistyczną wiedzą oraz doświadczeniem, a także poprzez współpracę ze specjalistami w określonych dziedzinach prawa, jak również innych dziedzinach związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa.

Obecnie przedsiębiorca potrzebuje kreatywnej obsługi prawnej, uzyskując nie tylko gotowe odpowiedzi na zaistniałe problemy prawne, ale również otrzymując bieżące informacje dotyczące sposobu zarządzania przedsiębiorstwem, ze wskazaniem na mogące się pojawić zagrożenia czy niedogodności. Kancelaria skupiając wokół siebie specjalistów sprosta tym wymaganiom.

Misją Kancelarii jest również szerzenie świadomości prawnej osób fizycznych, zwłaszcza w zakresie praw pacjenta. Misję tą Kancelaria realizuje świadcząc między innymi pomoc prawną PRO BONO.

 

Założyciel Kancelarii.
Radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Łodzi. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi.

Ukończył I Edycję Podyplomowych Studiów Prawa Medycznego, Praw Pacjentów i Ubezpieczeń Zdrowotnych na WPiA Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi.

Ukończył także I Edycję Podyplomowych Studiów "Zarządzanie restrukturyzacją  przedsiębiorstw" w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

Ponadto posiada licencję doradcy restrukturyzacyjnego nr 498.

Od 1 stycznia 2018 roku jako przedstawiciel samorządu radców prawnych OIRP w Łodzi radca prawny Paweł Kuśmierek jest członkiem Wojewódzkiej Komisji do Spraw Orzekania o Zdarzeniach Medycznych w Łodzi. 

Najczęściej współpracuje jako prawnik wewnętrzny przedsiębiorstw.